Як самому зробити козирок з металу та полікарбонату - А Как Сделать

Як самому зробити козирок з металу та полікарбонату

Після закінчення будівництва залишається ще один важливий етап зведення власного дому – виготовлення козирка над ґанком. Цей процес не завжди є елементом будівних робіт, іноді хочеться оновити вигляд домівки, додати їй шарму. На перший погляд створення навісу – це клопітка та марудна справа, однак варто лишень почати і все вийде навіть краще ніж ви думаєте.

Створення козирка: підготовчий етап

Перш ніж розпочати роботи над виготовленням дашку, потрібно визначити його форму та матеріали виготовлення. Щодо форми, то тут буває безліч різновидів: у вигляді арки (півкола), односхилі (нахилені в одну сторону), двосхилі (зазвичай відтворюють вигляд даху), у вигляді шатра (для великого ганку). Необхідно вибирати той вигляд, який найкраще пасуватиме до загального оформлення будівлі, однак останнім часом набули поширення двосхилі козирки.

Коли ви визначили форму дашка, необхідно зібрати всі ті речі та матеріали, що згодяться вам в роботі. Умовно їх можна поділити на інструменти, та матеріали виготовлення. Інструменти певним чином будуть залежати від матеріалів. Щодо останніх, то фахівці рекомендують використовувати металевий каркас та полікарбонат для настилу. Чому саме так? Тому що суцільний металевий козирок, як і дощаний швидше псуватимуться під впливом погодних умов, різноманітних опадів. А полікарбонат надійно захистить як від сонця, так і від дощу, від снігу і довше зберігатиме свою форму та вигляд. Тепер щодо інструментів? Для роботи з металом необхідно приготувати: болгарку, зварювальник, дриль, а для кріплення полікарбонату – шуруповерт та інші допоміжні матеріали.

Власне виготовлення козирка

Закінчимо з підготовчим етапом та перейдемо до дій. Спершу потрібно підготувати каркас. Звісно, аби виготовити металеву основу самому, необхідно володіти неабиякими вміннями, тому простіше замовити козирок від Амайстра. Особливо елегантно виглядатиме кована основа козирка. Закріпити його до стіни треба таким способом – установити металеву конструкцію на опорні точки – крайні частини ганку і на опорну стіну за допомогою саморізів та перфоратора, а уже до неї приварити металеву основу майбутнього навісу. Якщо ганку немає, а до всього дашок високий, забетонуйте дві його нижні опорні стопи в землю, це значно зміцнить його. Далі необхідно обшліфувати, обробити та пофарбувати, а уже тоді кріпити навіс з полікарбонату. Тут є декілька важливих моментів – закріплюйте його гумовими саморізами з Термошайба, не сильно натискуючи, аби не пошкодити. Захисну плівку знімайте в останню чергу, коли все інше уже зроблено.

От і готово, насолоджуйтесь вашим прекрасно оформленим ганком!

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *